| Вхід
Неділя, 24.11.2024, 01:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Віза, документи [3]
Історія [4]
Релігія [2]
Культура [5]
Піраміди [4]
Туристичні місця [2]
Курорти [7]
Туристові [10]
Цікаве [3]
Друзі сайту
Вивчення 
іспанської мови онлайн - українською Небо - український християнський сайт
Travel to Ukraine Каталог сайтів
Наша кнопка
Сайт про Мексику

Наше опитування
Мексика - найперша асоціація
Всього відповідей: 23
Статистика
Головна » Статті » Туристові

Аптечка туриста (ліки для подорожі)

Заповнення аптечки перед закордонною поїздкою - проблема для багатьох майже нерозв'язна. З одного боку, дуже не хочеться тягнути з собою цілу купу таблеток і мазей, з іншого боку - звичні нам назви ліків, навіть західних, в іноземних аптеках відшукати буває дуже непросто. До того ж, за кордоном практично всі більш серйозні ліки відпускаються за рецептами, а ті, що продаються без рецептів, коштують набагато дорожче, ніж в нашій країні. Виходячи їх вищесказаного, без аптечки на курорті відпочиваючому ніяк не обійтися.

У свою аптечку напевно потрібно буде покласти лейкопластир - хоча придбати його на курорті не проблема, краще взяти на додаток до імпортних "смужок" старий перевірений вітчизняний пластир, який не відклеюється через хвилину. "Перевірені" йод і зеленка тепер продаються у вигляді спеціальних олівців, так що можна захопити і їх.

Серйозна проблема на курортах - усілякі лиха з шлунком. Проблеми можуть виникнути не тільки через воду, випитої під крана, але також від незнайомої гострої їжі, або від простого переїдання за "шведським столом". Так що в аптечці не перешкодять кілька таблеток фесталу, но-шпи і мотілліума, пачка активованого вугілля або кілька пакетиків "смекти". При серйозної діареї, коли порошок "смекти" не допомагає, доведеться прийняти капсулу "іммодиум" - але варто врахувати, що ці ліки зневоднють організм, через що проявляється сильна спрага.

Перегрівання на сонці загрожує головними болями, тому варто не забути покласти в аптечку звичне болезаспокійлеве, - причому таке, яке допоможе і при несподіваній зубній болі (наприклад, баралгін або кетанов).

Ще одна часта проблема на курортах - всілякі алергії. Багато хто віддає перевагу приймати в цьому випадку супрастин. Проте, потрібно врахувати, що ці ліки зазвичай викликать сонливість і, крім того, несумісне з вживанням алкоголю. Так що краще взяти з собою більш сучасні антиаллергена - такі, як кларитин, зіртек, телфаст або фексадін.

Якщо ж під час подорожі чекають тривалі морські прогулянки або туриста взагалі закачує в дорозі - варто не забути покласти в аптечку упаковку Боніна (за кордоном він також продається під назвою "меклозин").

Від проявів застуди варто взяти з собою аерозоль "Біопарокс". Він хороший тим, що знімає як прояви ангіни (біль у горлі, кашель), так і нежить (в комплекті є дві насадки - для зрошення горла і пазух носа). Не завадить покласти в аптечку і кілька пакетиків "фервекса" або будь-якого подібного розчинного "антипростудного" порошку. До речі, щоб об'єктивно оцінити стан організму (чи дійсно людина захворіла чи просто "перегрілася"), не завадить термометр - тільки сучасний електронний, а не ртутний, з яким не пускають в літак.

Якщо є хронічні захворювання, обов'язково потрібно не забути захопити ліки на випадок їх загострення, що при зміні клімату, на жаль, не рідкість. Варто подбати, щоб усі ліки були в заводській упаковці - розсип незрозумілих таблеток та порошків може викликати непотрібні запитання у митників.

Аптечка туриста (ліки для подорожі)Окреме питання - бронзовий курортний загар без неприємних наслідків. Тут не обійтися без того, щоб доповнити аптечку як захисними засобами для засмаги, так і кремом, який застосовується після відвідування пляжу. Потрібно пам'ятати, що кожен крем має сонцезахисний фактор - SPF. Від його величини (2-40 одиниць) залежить ступінь захисту шкіри. Чим блідіша шкіра, тим вищим повинен бути коефіцієнт SPF обраного крему. Найкраще, щоб крем гарантував і захист від так званих UVA-променів, що викликають старіння шкіри та інші неприємні наслідки. Нарешті, варто звернути увагу на позначки "water-resistant" , "sand-resistant" і "sweat-resistant", що позначають стійкість крему до впливу води, піску і поту.

Якщо ж турист, незважаючи на всі обережності, "згорів" на сонці, то йому допоможе, наприклад, спрей "пантенол" або будь-який інший спрей від опіків, що продається в аптеці. При їх відсутності можна використовувати звичайні зволожуючі креми і гелі або такі випробувані народні засоби, як кефір і сметана.
Категорія: Туристові | Додав: Vik (01.05.2013)
Переглядів: 1039 | Теги: first, portable, Aid, chest, турист, аптечка, Medicine, медикаменти, подорож, ліки | Рейтинг: 0.0/0
Подібні теми:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук

Copyright Все про Мексику © 2024 |