| Вхід
Середа, 15.07.2020, 05:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Категорії розділу
Віза, документи [3]
Історія [4]
Релігія [2]
Культура [5]
Піраміди [4]
Туристичні місця [2]
Курорти [7]
Туристові [10]
Цікаве [3]
Друзі сайту
Вивчення 
іспанської мови онлайн - українською Небо - український християнський сайт
Travel to Ukraine Каталог сайтів
Наша кнопка
Сайт про Мексику

Наше опитування
Чи хочете Ви відвідати Мексику?
Всього відповідей: 22
Статистика
Головна » Статті » Туристові

Нерухомість в Мексиці

Останнім часом ринок нерухомості Мексики набуває все більшої популярності серед іноземних покупців. Поки більшість таких покупців — жителі США і Канади, але тим не менше це дозволяє купувати нерухомість тут для подальшого перепродажу.

Квартиру або будинок в Мексиці можна підібрати таку, щоб підходила за своїми технічними параметрами, за ціною і району місцезнаходження, окрім того, тут легко вибрати і навколишню атмосферу. Досить велика кількість нерухомості продається як в тихих сільських районах, так і в центрі міст, на березі моря або в культурно-історичних центрах.


Іноземний громадянин може придбати нерухомість в Мексиці без особливих проблем, при цьому отримавши певні візові пільги. Це можуть бути і готові будови, а також і земельні ділянки, які можна як забудовувати, так і просто перепродувати в подальшому. Єдине виключення в придбанні нерухомості для іноземців становить покупка будь-якого об'єкта нерухомості в прикордонній зоні, а також придбання власності ближче 50 км від берега. Однак, у прибережній зоні нерухомість все-таки можна придбати або через оформлення покупця як як юридичної особи Мексики, або через земельні трасти.

При покупці нерухомості в прибережній зоні при оформленні юридичної особи в Мексиці можна діяти через Mexican corporation. Для заснування компанії необхідно мати рахунок у банку, надати також документацію про фінансову стабільність, адресу, бухгалтерію, а також близько 2000 доларів США. Крім того, при веденні діяльності необхідно сплачувати податок і здавати регулярно річні звіти. Однак є можливість використовувати sleeping status, якщо діяльність компанії не ведеться.

Якщо купувати нерухомість через земельний траст, краще скористатися послугами відомого банку. Тим не менше, варто врахувати, що нерухомість буде записана на земельний траст, але покупець все-таки буде її повноправним власником. В даному випадку від покупця потрібні підготовчі витрати в розмірі 2000—3000 доларів США, а також оплата річного банківського платежу близько 500 доларів. Крім того, при продажу такої нерухомості доведеться сплатити податок у розмірі 5%.

Якщо нерухомість, що купується, знаходиться за межами цих двох районів, то процес покупки здійснюється досить просто і за часом не займає більше 2-3 тижнів. Перед укладенням договору купівлі-продажу нерухомості оплачується передоплата в розмірі 10% від вартості об'єкта нерухомості, після цього нотаріус реєструє і оформляє всі необхідні документи. Після того, як документи оформлені, покупець оплачує суму, що залишилася, і угода вважається укладеною.

Досить незвичайний момент, з яким можна зіткнутися при покупці нерухомості в Мексиці — невідповідність реальної ціни і офіційно вартості покупки, про яку йдеться в договорі купівлі-продажу. Як правило, це робиться для того, щоб не виплачувати повністю податок на прибуток від продажу нерухомості. При цьому різниця в цінах може відрізнятися нерідко в 2-3 рази. При цьому покупець виплачує суму, зазначену в документі, через банк, а решту суми, не вказаним у договорі, сплачує готівковим платежем, який ніде не фіксується. Звичайно ж, це є незаконною дією, до того ж, при продажу цієї нерухомості в майбутньому, покупцеві, який виступатиме вже в ролі продавця, доведеться сплатити податки на приховану до цього суму. Саме тому, при купівлі нерухомості в Мексиці варто звернути увагу на нерухомість, яка раніше не продавалася, щоб уникнути таких неприємностей і обов'язково вказувати реальну суму угоди в договорі.

Великою популярністю при купівлі нерухомості в Мексиці користуються вілли та приватні будинки на узбережжі Тихого океану та Карибського моря. Тут можна вибрати житло, як елітного класу, так і більш просту квартиру в кондомініумі. Як правило, кондомініуми - 3-4 поверхові будинки, які об'єднані в житлові комплекси, навколо яких існує досить розвинена інфраструктура — магазини, розважальні центри, ресторани та ін Ціни на житло різні й залежать від місця розташування об'єкта нерухомості, його технічних характеристик, наявності додаткових сервісів. Варіюються ціни на житлову нерухомість в межах 40-100 тисяч доларів США, однак можна знайти житло і в межах 20 тисяч доларів США. Іпотечний кредит не сильно розвинений в Мексиці, банки Мексики вимагають велику кількість документів для підтвердження фінансової спроможності покупця, тому більшість угод проводяться без залучення кредитів. Однак останнім часом на ринок Мексики почали приходити банки США і Канади, які надають досить непогані умови для кредитування — близько 6-7% річних.

http://v-n.kiev.ua/

Категорія: Туристові | Додав: Vik (17.04.2013)
Переглядів: 694 | Теги: купівля, іпотека, будинок, Мексиці, продаж, внесок, інвестиції, гроші, оплата, Квартира | Рейтинг: 0.0/0
Подібні теми:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук

Copyright Все про Мексику © 2020 |